Hakkımızda 

 "Master Donat ve Berliner"

 www.masterdonut.com

*"Master Donat ve Berliner"*

Antlaşma karşılığında *"Donut ve Berliner"*

Yapılışını öğreterek Tüm Ekipman Makine Çalışma tezgahlarını yapıp kuruyoruz. *"En gizli olan Dunut ve Berliner Mix formül ve Reçetesini veriyoruz."*

Sizlere Balık yemeyi değil, Balık tutmayı öğrenmenizi Teklif edeyoruz...

Kendi işini kur, İş arama, İş veren ol.... 

Antlaşma karşılığında "Donut ve Berliner"
Yapılışını öğreterek Tüm Ekipman Makine ve Çalışma tezgahlarını size  yapıp kuruyoruz. "En gizli olan Donut ve Berliner Mix formül ve Reçetesini veriyoruz."

Sizlere Balık yemeyi değil, Balık tutmayı öğrenmenizi Teklif ediyoruz...

Kendi işini kur, İş arama, Kendi işinin patronu ol....

Franchising  ya da Bayilik Nedir ?  Ne demektir ? Gerçek manası, imalatçı olan firmaya Köle Olmaktır  hele hele  gıda sektöründe örneğin; gerek Çiğ köfte, gerek Ekler, gerek Donut ve Berliner imalatçısı olan firmalara teslim olmaktır.
Bayiliği kabul ettiğinizde tüm kontrolü onlara teslim etmiş oluyorsunuz...
Açacağınız dükkanda ana ürün haricinde iğneden ipliğe ne varsa onlardan temin etme zorunluluğuyle  ticari hayatınızı tamamen  onlar kontrol ediyorlar. İmzayı attığınız anda parasını ödediğiniz esaretiniz başlıyor  ....

Görünüşte sizin adınıza her şeyi onlar yapıyorlar... Gerçekte ise Sonu kendi lehlerine zafer olacak şekilde başlatıyorlar.  İş yerinde aklınıza gelen ne varsa... bir düşünün dışarıdan poşet dahi alamıyorsunuz kağıt bardağına kadar her şeyi onlardan almak mecburiyetinde siniz,. Ömür boyu KÖLE oluyorsunuz  "Zarar senin kâr onların"
Fakat bizde ise tam tersi bir anlayışla her iki tarafın hakkaniyetli paylaşımıyla bir sefere mahsus bir  ücret karşılığında üstelik ülkemiz şartlarında çok mütevazi satılacak bir ücret karşılığında sizi Kendi ayaklarınız üzerinde durabilmeniz adına Hür ve özgürce bir ticaret yapabilmeniz için  sizlere her türlü desteği ve gerekli bütün bilgileri veriyoruz.

Malcolm X  "Sana hiç kimse özgürlük vermez"
"Adamsan sen alırsın"

Ne kadarda doğru; kimsenin önceliği sizlere para kazandırmak olmaz.
Azimli ve kararlı olduğunuzda her şeyi başarmak adına işin yarısını yaptınız bile. Bundan sonrasında ihtiyacınız ise enerjinizi hedefe giden doğru yola harcamak. Hayatta güzel şeyler çok çalışmakla kazanılır.
Başkaları için değil kendiniz için çalışmış olursunuz.

Gelin Birlikte analiz edelim.
1: örneğin çikolata, şeker,katı yağ,  sıvı yağ, Un, vs vs. Bütün bu girdiler bir emek ve maliyetleri var.
2: Bu ürünleri Gıda Toptancıları alıyorlar, onlarda kâr koyarak masraflarını düştükten sonra satıyorlar...
3: Daha sonra bunları İmalatçı firma alıyor Oda  Ekler, ya da Donut ve Berliner, yapıyor... işçisi,  ustası, kirası, Elektirik, suyu, dağıtım bedeli, diğer masrafları.vs vs. Kendi  Kârını ilave ederek. Bayisine getiriyorlar.

4: Bayi olarak sizde bunları satarak size gelene kadar 3 - 4   aşamadan geçen bu ürünlerden diğerleri Maliyet ve kazançlarını Çıkardıktan sonra para kazanacaksınız. İşin kötü yanıysa bütün yük sizin omuzlarında.  Yukarıdakiler zam yaptığında siz mecburen kabul edeceksiniz..... Fakat siz bu zamları Müşterilerinize nasıl izah edeceksiniz ?
Zaten piyasaların durumu belli bir gün bir günü tutmuyor....


Değerli girişimciler Şahsım olarak ve Tecrübeli ekibimizle, Tüm bunları düşünüp istişareler yaptık sonuç olarak Kazanç Çokta değil Berekette. olduğundan hareketle Girişimci arkadaşlarımızı,  Her hangi bir kurum yada kuruluşa Bağımlılıktan kurtaracak özgürce kendi işinin kontrölünü ve yönetimini ellerinizde  bulundurmanızı  istedik.Bunun içinde
Ana madde olan Gizli formül ve Donut & Mix bilgisini paylaşmayı uygun gördük.
Türkiye'de Donut & Mix bir kaç firma tarafından toz halinde satılıyor.
Bu çok önemli işin püf noktasını oluşturan can alıcı bilginin paylaşımından hareketle bu konudaki samimiyet ve ciddiyetimizin ortaya konulmuş olduğunu düşünüyoruz ....

Yananla yenen kıyamete kadar devam edecek.

Mehmet Orakçı 05437169325

Zafer ilk adımla başlar. Başlamak bitirmenin yarısıdır....

 

İletişim Bize Ulaşın
İletişim